Zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022

26.06.2022 r.

W ubiegłym tygodniu odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2021/2022. 22.06 uczniowie klas trzecich wystąpili na scenie dla kolegów, koleżanek, wychowawczyń i rodziców, żegnając edukację wczesnoszkolną. 23.06 miała miejsce tradycyjna gala klas ósmych, w tym roku połączona z wręczeniem statuetek "Złota Piątka". 24.06 wszyscy odebrali świadectwa. Wręczyliśmy także nagrody najbardziej aktywnym uczniom, m.in. za udział i sukcesy w konkusach: "Szkolne potyczki- matematyczne, polonistyczne i przyrodnicze", "Matematyczny Kangur", "Mole książkowe". Za prowadzenie uroczystości oraz oprawę artystyczną dziękujemy: klasie 7a (czwartkowa gala dla starszych kolegów), 6a (zakończenie klas 4-7) oraz 1a, 1d, 2a, 2b (występy dla klas 1-3). Za przygotowanie imprez dziękuję nauczycielkom: p. Katarzynie Lis, p. Monice Walkowiak, p.Natalii Szymczak, p. Jagodzie Dudziak-Przedwojskej, p. Mirelli Szymenderskiej-Szumigaj, p. Wiesławie Stankiewicz, p.Weronice Idzikowskiej, p. Aleksandrze Sołeckiej, p.Monice Siwek, p. Annie Augustyniak, p.Annie Minke oraz p.Katarzynie Wilińskiej-Jóźwiak.

Jolanta Walczak