Konkurs plastyczny - PISANKA

23.04.2022 r.

Po raz kolejny  się w naszej szkole odbył Konkurs plastyczny - PISANKA. Uczniowie klas 4-7 na zajęciach plastycznych przygotowali w różnorodnych technikach prace konkursowe. Wszystkie zostały zaprezentowane w holu szkoły. Laureatami konkursu zostali: Maria Majkowska - uczennica klasy 4 d - I miejsce, Wojtek Kordowski -uczeń klasy 4d  II miejsce, Jaśmina Stando uczennica klasy 7 b III miejsce, wyróżnienie Jędrzej Szumiłowski uczeń klasy 4a. W okresie przedświątecznym uczniowie realizowali prace plastyczne w tematach jak: Przyszłą już wiosna, Wiosenne kwiaty, Wycinanka ludowa. Wszystkie  prace można było podziwiać w holu szkoły, gdzie zostały zaprezentowane. Młodsze dzieci samodzielnie wykonały papierowe koszyczki wielkanocne, wycinanki ludowe oraz palemki. W naszej szkole wiosna została przywitana kolorowo i ludowo.

Dorota Mucha