Przejdź do strony:

Czwartkowe popołudnie nasi duzi i mali wolontariusze spędzili w szkole, tworząc piękne motyle. Zostaną one wykorzystane w czasie akcji organizowanych przez Hospicjum Palium. Warto pomagać innym! 

                    

SKW

1 czerwca w naszej szkole zamiast tradycyjnych lekcji odbył się Radosny Dzień Dziecka. Tego dnia uczniowie zmierzyli się z wieloma zadaniami. Pierwszym z nich było przyjście do szkoły w wylosowanym przez klasę kolorze. Każdy z oddziałów miał do przeprowadzenia kilka wybranych przez siebie ćwiczeń, na podstawie których powstały apteczki pierwszej pomocy emocjonalnej. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. W czasie przerwy dzieci  wykonały wybrany przez siebie taniec oraz skakały na skakance. Z kolei kolorowe drugie śniadanie było oceniane przez szkolne jury :) Wszyscy wspaniale się bawili i bardzo się zaangażowali :) 
 

Weronika Idzikowska

Przedstawiciele klasy 1a, 1d i 3 d stworzyli w ramach pracy konkursowej  organizowanej przez firmę Solaris projekty supernowoczesnych i ekologicznych  autobusów przyszłości. Nasi zdolni uczniowie wykonali zadanie konkursowe w bardzo szybkim tempie, dlatego w nagrodę zostaną dla nich przeprowadzone warsztaty edukacyjne organizowane przez firmę Solaris.  

Kolejnym etapem konkursu jest zdobycie jak największej liczby głosów internautów. Do wygrania  jest ogród wertykalny, który zostanie zamontowany w naszej szkole!  

Co to takiego ? Oryginalny wewnętrzny ogród z żywych roślin, który oczyszcza powietrze, reguluje wilgotność oraz tworzy wyjątkową przestrzeń do nauki.

Zachęcamy wszystkich do głosowania na naszą szkołę , wystarczy zalogować się na platformie: Zaloguj się – Miasto Misja https://miastomisjasolaris.pl/  i oddać głos na naszą szkołę! 

Zachęcamy do głosowania! 

                     

 

 

Anna Augustyniak, Anna Minke, Natalia Szymczak

31 maja w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Składał się z części teoretycznej i praktycznej. Zdawali go uczniowie klas czwartych oraz strasi, którzy z różnych powodów nie zrobili tego wcześniej.
Przypominamy, że niepełnoletni rowerzysta, który ukończył 10 lat, może poruszać się rowerem po drogach publicznych samodzielnie wyłącznie wtedy, kiedy posiada kartę rowerową. Jeśli jej nie ma, nie może korzystać z drogi — ani jezdni, ani też ścieżki rowerowej czy chodnika na rowerze. Wszyscy kandydaci zdali egzamin i jeszcze przed wakacjami otrzymają potrzebny dokument.  
 

SP5
Przejdź do strony:
Uczniowie