Przejdź do strony:

Wiosna w pełni. Wokół szkoły i w naszym ogródku zakwitły śliczne kwiaty. Niektóre z nich posadzili uczestnicy zajęć kółka przyrodniczego! Ponieważ uczniowie pozostają w domach i nie mogą cieszyć się widokiem tych cudnych roślin, "zakwitną" teraz dla wszystkich na stronie internetowej smileysmileysmiley

Jolanta Walczak

Od poniedziałku 6 marca 2020 zaczną się konsultacje online wychowawców świetlicy, którzy będą udzielali wsparcia w nauce uczniom klas 1-4. Będą także doradzali na temat ciekawych zabaw i gier do wykorzystania w czasie  przedłużającego się pobytu dzieci w domu. 
Poniżej znajduje się grafik konsultacji: p.Izabelli Szulc, p.Joanny Melinger, pani Katarzyny Ratajczak oraz p.Ewy Trybus. Umieszczamy tam także linki do połączeń wideo przy wykorzystaniu narzędzia Google Hangouts.
Proszę o kontakt z nauczycielem poprzez dziennik elektroniczny.
Dyżur p.Sławomira Wojciaka- w tabeli dyżurów nauczycieli przedmiotów. 

                    

 

Jolanta Walczak

2.kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Dwa lata temu w social mediach na całym świecie furorę zrobiła pouczająca, a zarazem wysmakowana wizualnie animacja „Amazing Things Happen”, która krok po kroku tłumaczyła, czym jest ASD, czyli spektrum zaburzeń autystycznych.


(Źródło: Fundacja na Niebiesko)

W ramach „obchodów” Światowego Dnia Świadomości Autyzmu Fundacja na Niebiesko proponuje przeprowadzić domową lekcję akceptacji.

Drodzy Rodzice - do waszej dyspozycji film, książka i materiały do ćwiczeń.

Dla najmłodszych:
https://lekcjaakceptacji.pl/ksiazka-2/

Dla starszych:
https://lekcjaakceptacji.pl/jak-prowadzic/

(Źródło: Fundacja na Niebiesko)  

Aleksandra Sołecka, Magdalena Słomińska

Z okazji Dnia Wrażliwości w naszej szkole od połowy lutego trwała zbiórka nutridrinków dla pacjentów Hospicjum Palium. Zebrane w akcji nutridrinki w minionym tygodniu zostały przekazane do hospicjum. Wszystkim, którzy włączyli się w dzieło pomocy potrzebującym serdecznie dziękujemy. 

                                                                                                                                       

 

Katarzyna Urbaniak i Monika Siwek
Przejdź do strony:
Uczniowie