Przejdź do strony:

Zapraszamy Rodziców do odwiedzania naszej witryny, na której zamieszczamy artykuły, porady i pomysły do pracy z dzieckiem. Dla Was, drodzy Uczniowie, również znajdzie się tu coś ciekawego. Na początek zajrzyjcie do zakładki WYZWANIE! Znajdziecie tam pierwszy ‘Challenge’. Kto podejmie wyzwanie i mistrzem szkoły się stanie? Rozpoczynamy odliczanie…https://sites.google.com/sp5-lubon.edu.pl/rady-nie-od-parady/strona-g%C5%82%C3%B3wna Serdecznie zapraszamy! 

                 

 

Pedagog Joanna Drajerczak

Dziś kończymy akcję "Biało-Czerwona". Otrzymaliśmy bardzo dużo zdjęć, które pokazują, że nasze narodowe barwy są ważne dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Poniżej kilka fotografii. Wszystkie zdjęcia zamieszczamy w witrynie "Rady Nie Od Parady". Dziękujemy za zaanagażowanie!  

                        

Jolanta Walczak

W związku z tym, że w warunkach nauczania zdalnego, uczniowie nie  podejmują pewnych aktywności i nie mogą zdobyć punktów w niektórych kategoriach, stworzyliśmy dla nich kolejne możliwości. Część dzieci wzięła juz udział w nowych działaniach, za które otrzymają punkty od wychowawców lub odpowiedzialnych nauczycieli. Zachęcamy także innych! Poniżej pełna lista - prosimy o zapoznanie się z propozycjami W ZAKŁADCE DOKUMENTY.

Jolanta Walczak
Przejdź do strony:
Uczniowie