Przejdź do strony:

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach "Kangur Matematyczny" odbędzie się na Platformie Dzwonek.pl. W naszej szkole uczniowie piszą  w trzech kategoriach konkursu: MALUCH - klasy 3 i 4, BENIAMIN- klasy 5 i 6, KADET - klasy 7 i 8. Każdy uczeń zostanie przypisany do odpowiedniej kategorii konkursu. Hasło dostępu zostanie wysłane indywidualnie na maila szkolnego ucznia przez koordynatora konkursu p.Wiesławę Stankiewicz. (Nie będzie generowane nowe w przypadku zagubienia!) Po pierwszym zalogowaniu ucznia prosimy koniecznie w profilu KONTA, uzupełnić imię i nazwisko, co ułatwi później identyfikację wyników. Można logować się zaraz po otrzymaniu kodów dostępu, najlepiej jeszcze przed PRÓBĄ KONKURSU, z której zachęcamy, aby skorzystać w celu uniknięcia podczas konkursu problemów technicznych. W razie trudności prosimy pisać na adres: wieslawa.stankiewicz@sp5-lubon.edu.pl  Terminarz konkursu i instrukcja dla uczestnika konkursu jest w załączniku. 

Instrukcja dla uczestnika konkursu

Ewa Frąckowiak, Wiesława Stankiewicz

Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji organizowanej przez Hospicjum Palium - #motylwdomu. Przesłane zostały piękne zdjęcia i film. Miały one przypominać działania realizowane w ramach Motylego Wolontariatu. Spośród prac dostarczonych do Hospicjum Palium został wyłoniony zwycięzca - wzruszający film nagrany przez naszą uczennicę - Ulę Zdyb z klasy 7a. 

Serdecznie gratulujemy!
 

Paulina Hącia

W piątek 15.05.2020 rozegrany został Turniej o Mistrzostwo Szkoły w Szachach online. Rozegrano 5 rund po 7 min na zawodnika. Oto wyniki: 
1. Kacper Kaczmarek 5b
2. Cyprian Wichtowski 4a
3. Mikołaj Sosnowski 4a
4. Karolina Pawlicka 6b
5. Wojciech Stęplowski 7a
6. Kamil Lembicz 4a. Gratulujemy!
Co środę gramy cykl turniejów- szkolną ligę szachową. Zainteresowane osoby proszone są o zalogowanie do Classroom Szachy kontynuacja o kodzie  w7yhbps. Tam znajdziecie wszystkie informacje. Zapraszam do rywalizacji. Na wszystkie pytania odpowie pan Łukasz Budzyński (mżecie napisac przez e-dziennik). 

                    

Łukasz Budzyński

Z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły, Patrona naszej szkoły, przygotowaliśmy nakręcony teledysk "Nie zastąpi Ciebie nikt", w którym udział biorą nasi uczniowie: Adam Reckziegel, Hanna Pietrzkiewicz, Sayen Wigman, Joanna Hawrysiuk, Piotr Szymczak wraz z nauczycielami: Aneta Jankowska-Łukomska, Magdalena Słomińska, Natalia Szymczak, Patryk Dondajewski, Sławomir Wojciak.

Wszystkich zapraszamy do wspólnego śpiewania dla Jana Pawła II.

 

Sławomir Wojciak
Przejdź do strony:
Uczniowie