Przejdź do strony:

1.10 uczniowie klasy 1c i 1d wspólnie stawiali czoła sportowym przeszkodom. Pokonywali tor przeszkód, który pozytywnie wpływa na pamięć, procesy poznawcze, umiejętność rozwiązywania problemów, koordynację ruchową, umiejętności motoryczne oraz koordynację rąk i oczu. Dodatkowo wspólna zabawa pozwoliła obu klasom na integrację i zdrową rywalizację. 

Jagoda Dudziak, Daria Blaszka

Dzięki mamie Małgosi dzieci z klasy 1b miały okazję uczestniczyć w zajęciach z dogoterapii. Uczniowie wykonywali różne ćwiczenia z psem, uczyły się obchodzić ze zwierzęciem i przełamywały swoje lęki w stosunku do czworonożnego przyjaciela:) 

Katarzyna Lis

30 września w naszej szkole obchodziliśmy, jak co roku, Dzień Chłopca. Wszyscy Panowie otrzymali od przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego słodki upominek. Dodatkowo ten z chłopców, który przyszedł w koszuli, krawacie lub muszce, był zwolniony z niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi. Niektóre klasy przystąpiły do zadania, które zaproponował Samorząd. Uczniowski. Na kartce papieru należało umieścić zdjęcia kolegów z  klasy. Plakaty umieściliśmy w holu szkoły, aby wszyscy mogli podziwiać naszych SZKOLNYCH PRZYSTOJNIAKÓW. Przerwy umilała nam tematyczna muzyka.

Zofia Guzik 8b

23 wrzesień to początek astronomicznej jesieni i czas, kiedy przyroda zmienia się i zaskakuje nas niesamowitymi barwami. W naszej świetlicy też zrobiło się barwnie i kolorowo, a to za sprawą wspaniałych prac dzieci. Nasi podopieczni lepili z plasteliny, pomagali tworzyć gazetki ścienne oraz wykonali jesienne drzewo z odciskiem własnych dłoni. Wszystkie te prace zdobią nasze sale i umilają nam czas spędzony w świetlicowym gronie. 

Izabella Szulc
Przejdź do strony:
Uczniowie