Z okazji Międzynarodowego Dnia Chorego oraz walentynek nasi najmłodsi wolontariusze przygotowali upominki dla Pacjentów Hospicjum Palium. Uczniowie włożyli dużo pracy i serca w wykonanie kartek oraz pięknych motyli. Zostały one przekazane koordynatorowi Motylego Wolontariatu i na pewno ucieszą wielu obdarowanych. 

                                                                  

Monika Siwek, Paulina Hącia

Z okazji Światowego Dnia Kota  obchodzonego corocznie 17 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował akcję MÓJ PRZYJACIEL KOT. Miała ona na celu podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, a także uwrażliwić młodych ludzi na często trudny koci los. Chętnych do udziału w wydarzeniu nie brakowało. Wszystkim, którzy nadesłali swoje zdjęcie z Przyjacielem, dziękujemy. Zachęcamy do oglądania ciekawych fotografii. 

Martyna Chudzińska- przewodnicząca SU

Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę, która polegała na wykonaniu walentynki dla wyznaczonej klasy. Wszystkie klasy bardzo się postarały i wyszły piękne kartki. Dziękujemy za zaangażowanie. 

Paulina Zielińska

Z okazji walentynek chętni uczniowie wzięli udział w akcji zorganizowanej przez bibliotekę szkolną. Dzieci z klasy 1-3 kolorowały walentynkowe serduszka i czytały wierszyki o uczuciach i sposobach ich wyrażania. Uczniowie z klas 4 - 8 przygotowali prezentacje na temat walentynek według określonych punktów. Do naszych działań włączyli się uczniowie: Nicola Bartoszek 4a, Laura Monkiewicz 4a, Martyna Wiśniewska 4b, Kinga Markowska 4b, Tomek Turek 4b, Wiktoria Waszak 5a. Wszyscy przygotowali piękne prezentacje wyjaśniające, kim był św. Walenty, skąd wzięła się ta tradycja, jakie upominki są najbardziej popularne i który wiersz o miłości jest najładniejszy :)                   

Panie bibliotekarki Katarzyna Wilińska - Jóźwiak i Katarzyna Urbaniak
Przejdź do strony:
Uczniowie