W miesiącu grudniu zakończyliśmy akcję na rzecz Hospicjum Domowego dla Dzieci w Poznaniu. Ilość zebranych produktów higienicznych, chemii,zabawek oraz książek była ogromna. Dziękujemy nie tylko za ofiarowaną życzliwość -choć jej ilość była imponująca, ale przede wszystkim za wrażliwość otwierającą serca na potrzeby innych. Dziękujemy Straży Miejskiej w Luboniu za współpracę! Flora Edwards powiedziała kiedyś  znamienne słowa :"Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas". Z całego serca wierzymy, że tak właśnie się stanie. Dziękujemy raz jeszcze życzymy udanych ferii!!

Aleksandra Sołecka

13 stycznia grupa uczniów z klasy 5 b pod opieką wychowawcy udała się na cmentarz w Żabikowie aby uczcić pamięć więźniów i żołnierzy AK zamordowanych przez hitlerowców w styczniu 1945 r. Uczniowie uporządkowali groby i zapalili znicze.

Katarzyna Urbaniak

13.01, godz. 15.30 - ogłoszenie wyników w Szkolnym Turnieju Piłki Nożnej (p. M.Witek, p. Ł.Budzyński)

14.01- ustalenie ocen klasyfikacyjnych z zachowania i przedmiotów za 1.półrocze roku szkolnego 2020/2021

17-28.01 - ferie zimowe

24.01 - 6.02.2022 - akcja Fundacja Pho3nix gra z Wielką Orkiestrą Światecznej Pomocy (każdy uczeń robi co najmniej 1000 kroków z aplikacją mobilną Pho3nix Kids!)- koordynatorzy: p.A. Sołecka, p. Ł.Budzyński

1, 2.02- klasowe zebrania z rodzicami

3.02, godzina 15.45 - szkolny konkurs piosenki anglojęzycznej (p. A.Wieloch, p.M.Olejniczak)

4.02- termin przyniesienia prac w ramach Szkolnego Koła Wolontariatu (oddajemy opiekunce SKW p.Patrycji Hącia lub w dyżurce szkolnej):

„Zakładka”- przygotuj własnoręcznie zakładkę do książki. Technika dowolna. Zostaną one podarowane pacjentom z okazji Światowego Dnia Chorego.

- „Prosto z serca” - przepisz własnoręcznie wiersz. Pamiętaj, aby zadbać o estetykę pracy, dobierz stosowny papier. Jeśli będziesz miał problem z wyborem utworu, zwróć się do opiekuna SKW. Wiersze zostaną podarowane pacjentom Hospicjum Palium z okazji walentynek.

8-10.02 - egzaminy próbne klas ósmych

17.03- Konkurs Matematyczny Kangur (wpisowe nalezy przynieśc do nauczyciela matematyki/ edukacji wczesnoszkolnej - od klasy 2 do 14.01)

Jolanta Walczak