Przejdź do strony:

Od września funkcjonuje w naszej szkole świetlica relaksu. W sali może przebywać ograniczona liczba osób (w zależności od grupy max. 10-15 osób). Świetlica do połowy wyłożona jest kolorowymi matami, na których dzieci mogą swobodnie leżeć, chodzić na boso i odpoczywać. Rzutnik, laptop i głośniki pozwalają na słuchanie muzyki, oglądanie bajek i obrazków. Oprócz tego sala wyposażona jest w duże,gąbkowe klocki, które świetnie nadają się do zabawy i mogą służyć jako poduszki. Dzieci bardzo lubią przebywać w tym pomieszczeniu. Obowiązuje tu specjalny regulamin, który pozwala na zachowanie ciszy i spokoju, które są niezbędna dla relaksu:) Każda grupa może przebywać na sali około godziny, później zamieniamy się z kolejną grupą. 

Weronika Idzikowska

24 września 2019 r w naszej szkole odbyła się debata z kandydatami do władz Samorządu Uczniowskiego. Dwójki klasowe wytypowane przez wychowawców zadawały wyborcom pytania. Poznaliśmy też  plany wyborcze kandydatów. Już 30 września odbędą  się wybory i niebawem dowiemy się, kto będzie naszym przewodniczącym szkoły i będzie nas reprezentował. 

Karolina Najder i Weronika Sołecka, 7a

UWAGA! 26 września (czwartek) o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie członków Szkolnego Koła Wolontariatu z p. Barbarą Grochal z Hospicjum Palium. Zapraszamy wszystkich chcących działać w szkolnym wolontariacie. 

                 

Paulina Hącia

W związku z obchodami 80.rocznicy wybuchu II wojny światowej w holu naszej szkoły można obejrzeć wystawę plakatów pod hasłem „Nigdy więcej wojny”. Prace zostały przygotowane przez uczniów klas piątych i szóstych, którzy bardzo zaangażowali się w wykonanie plakatów. Pomysłów na zrealizowanie tematu było bardzo wiele. Każdy z nich pokazuje, jak wielkim złem jest wojna i dlaczego pokój na świecie jest taki ważny.                                                                                                                       

Katarzyna Urbaniak
Przejdź do strony:
Uczniowie