Dzieci ze świetlicy klas drugich i trzecich bardzo lubią prace plastyczne, są także miłośnikami zwierząt dlatego chętnie podjęły się wykonania zwierzątka z papierowego talerzyka. Świetliki  wykazały się kreatywnością i wykonały wiele pięknych prac dlatego wybór najciekawszych był trudny. Po naradach nauczyciele wybrali laureatów:

1 miejsce – Oliwier Prałat 2e

2 miejsce –Małgosia Skrzypczak 2c

3 miejsce – Martyna Straśko 2e

Wyróżnienia

Julia Ratajczak 3b, Gabrysia Bartnik 3c, Karolina Przedwojewska 2c, Gabrysia Król 2c, Marat Bródka 3a

Serdecznie gratulujemy !

Katarzyna Ratajczak

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Szkolny Budżet Obywatelski 2020." Przygotowaliśmy cztery projekty, z których wybieracie jeden. Koniecznie zagłosujcie- link do głosowania otrzymaliście w wiadomości w e-dzienniku.

1. IDĘ I WIDZĘ - nauka przez zabawę - NAKLEJKI NA SCHODY.

2. ŚPIEWAMY I WYPOCZYWAMY - zakup GŁOŚNIKA, KOLUMNY BEZPRZEWODOWEJ, MIKROFONU

3. AKTYWNA I WESOŁA PRZERWA - stworzenie miejsca, w którym mozna aktywnie i z uśmiechem spędzić przerwę.

4. SIEDZISKA NA SZKOLNYCH KORYTARZACH - zakup puf - worków na szkolne korytarze.

Zwycięski projekt zostanie zrealizowany w naszej szkole do 15 listopada 2020 roku.

Chcesz coś zmienić w naszej szkole - KONIECZNIE ZAGŁOSUJ NA JEDEN Z PROJEKTÓW!

Monika Siwek

Kolejnym punktem realizacji projektu "Z kulturą mi do twarzy" była zmiana naszej świetlicy w prawdziwy teatr. Zanim dzieci zasiadły na widowni, otrzymały bilety z numerem miejsca i rzędu ,a po zajęciu miejsc przeniosły się do królestwa baśni na przedstawienie pt. "Piękna i Bestia''. Zadbaliśmy również o odpowiedni nastrój i elegancki ubiór jak to na teatr przystało :)

Anna Polowczyk, Izabella Szulc

Kochamy i doceniamy jesień! Korzystamy z jej dobrodziejstw i darów. Dzięki jesieni możemy tworzyć barwne, naturalne obrazy, których klimatu nie stworzą żadne farby, ani kredki. Tylko liście, liście, liście!!!
Zapraszamy do galerii kobiecych, liściastych portretów. Każdy inny, każdy piękny i niepowtarzalny.

Katarzyna Lis