Dzień dobry,

cieszę się ogromnie, że od września rozpoczniemy nową przygodę w Szkole Podstawowej nr 5 w Luboniu.

Abyś mógł doskonale się bawić, rozwijać swoją wyobraźnię i zdobyć wiele nowych umiejętności, proszę, abyś przygotował niezbędne przybory. To dzięki nim wspólnie wyczarujemy zwierzątka, obrazki, samoloty i kwiaty… oraz wiele, wiele innych fascynujących rzeczy:

buciki na zmianę w szkole. Proszę, aby buty te były wygodne i abyś był pewien, że potrafisz je samodzielnie założyć i zdjąć.

piórnik z wyposażeniem (miękkie ołówki, gumka, temperówka, nożyczki, kredki ołówkowe)
komplet flamastrów
kredki pastelowe (olejne)
ryzę białego papieru
papier kolorowy A4
blok techniczny biały A4
blok techniczny kolorowy A4
blok techniczny kolorowy A3
blok techniczny biały A3
plastelina,
klej w sztyfcie,
farby plakatowe,
pędzelki różnej grubości,
teczkę – walizeczkę (na prace plastyczne).

Nie martw się tym, że jeszcze nie kupujesz książek. Ich zakup ustalę wraz z Twoimi Rodzicami na pierwszym zebraniu w szkole.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Twoja Wychowawczyni
Agata Kozłowska

W dniu 31 maja 2020 roku siedem nauczycielek Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu zakończyło staż na wyższy stopień awansu zawodowego. Zgodnie z przepisami oświatowymi Panie odbyły rozmowy kwalifikacyjne w dniach 2 i 6 lipca. Wszystkie nauczycielki uzyskały akceptację komisji kwalifikacyjnej. Serdecznie gratulujemy: p.Magdalenie Słomińskiej, p.Jagodzie Dudziak-Przedwojskiej, p.Pameli Wesołowskiej, p.Izabelli Szulc, p.Violetcie Karpiuk, p.Joannie Nowak oraz p.Joannie Melinger.

Jolanta Walczak

26 czerwca 2020 roku zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Z powodu konieczności zachowania zasad bezpieczeństwa wskutek zagrożenia koronawirusem uczniowie odebrali świadectwa w maseczkach i rękawiczkach, podzieleni na grupy. Wielu z nich mimo to cieszyło się z możliwości krótkiego spotkania z wychowawczynią i asystentem w szkole. Ładne świadectwa osłodziły nieco sytuację smiley. Wszystkich cieszy też fakt, że ZACZYNAJĄ SIĘ WAKACJE!!!
Życzymy wszystkim uczniom i ich rodzinom wspaniałego wypoczynku w pełnym ZDROWIU. Niech czas wolny upłynie bezpiecznie i radośnie.

Jolanta Walczak