Przejdź do strony:

Tworzymy w szkole nową grupę muzyczną. Są już w niej dziewczynki, które pięknie śpiewają i mają zapał do rozwijania swoich talentów. Przygotowują się teraz do koncertu z okazji 100.rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy także innych miłośników śpiewania! Wszelkich informacji udziela p.Dorota Mucha. 

                

Dorota Mucha

W ostatnią sobotę członkowie SKW już tradycyjnie przyłączyli się do akcji "Książka i motyl za wsparcie dla Hospicjum Palium". Nasze wolontariuszki: Wiktoria Ratajczak, Aleksandra Matuszak, Ada Jurewicz, Maja Usak, Klaudia Stefens, Maria Stachowiak, Magda Gałęzowska, Anastazja Derda, Natalia Hoffmann, Aleksandra Trafna, Martyna Malinowska, Dobrochna Stachecka, Paulina Zimna, Małgorzata Wojsz i Zofia Kaczmarek pod opieką pań: K.Wilińskiej-Jóźwiak, K. Urbaniak i P. Hąci kwestowały na poznańskim Rynku Wildeckim. Na wiosnę kolejna odsłona tej akcji - już teraz zachęcamy do udziału! 

SKW

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego gorąco zachęca do wzięcia udziału w biegu towarzyszącym wielkiej imprezie biegowej Poznań Maraton 2018. Bieg odbędzie się nad Malta, w sobotę 13.10.2018 i  skierowany jest dla uczniów szkół podstawowych z roczników od 2003 do 2012 oraz młodszych. Najstarsi (rocznik 03,04,05) będą mieli do pokonania 2000m, trochę młodsi (rocznik 06,07,08) 1000m, najmłodsi (rocznik 09,10,11,12) 500m oraz 2013 i młodsi -150m. Każdy zgłoszony uczeń z naszej szkoły zdobywa 1pkt do klasyfikacji generalnej. Szkoła, która uzbiera najwięcej punktów, czyli będzie miała zgłoszoną największą liczbę uczniów, otrzymuje nagrodę 2000zł na zakup nowego sprzętu sportowego. Oprócz tego pierwszych pięciu biegaczy otrzymuje nagrody rzeczowe a każdy uczestnik na mecie pamiątkowy medal. Liczy się uczestnictwo i nasz wspólny cel, czyli nowy sprzęt sportowy. Zgłoszenie do biegu jest bezpłatne.
Rejestracji można dokonać indywidualnie pod linkiem: https://plus-timing.pl/zgloszenia/w_drodze_do_maratonu-poznan-2018/ lub bezpośrednio u nauczycieli wychowania fizycznego przynosząc wypełnioną zgodę rodziców na udział w biegu. Zgoda do pobrania pod linkiem: http://mos.poznan.pl/imprezy-cykliczne/biegi-dla-dzieci-i-mlodziezy-w-drodze-do-maratonu/ 
Pokażmy razem na co nas stać!!! 

                

Michał Garstkiewicz
Przejdź do strony:
Uczniowie