Przejdź do strony:

1. Sekretariat będzie czynny od godziny 9.00-14.00 z wyjątkiem okresu: 15 lipca - 9 sierpnia.

2. Dyżur dyrekcji Szkoły: każdy poniedziałek od godziny 11.00 do 13.00.

3. Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych i oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2019/2020 odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 17.00. 

                   

                                           

 

Jolanta Walczak

W roku szkolnym 2018/2019 po raz kolejny uzyskaliśmy tytuł "Najbardziej usportowionej szkoły" w powiecie poznańskim w rankingu Szkolnego Związku Sportowego.
Oto artykuł z "Głosu Wielkopolskiego" z 21 czerwca - ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NIM! 

                  

 

Jolanta Walczak

Trwają szkolne półkolonie. Jedna grupa dzieci będzie w nich uczestniczyła od 24-28 czerwca, druga: 1-5 lipca. W programie m.in. wyjazdy na basen i do kina, do kręgielni, DeliParku i ZOO. Opiekunami grup będą: p.Lucyna Frankowska, p.Anna Minke, p.Aleksandra Sołecka, p.Monika Siwek, p.Magdalena Słomińska i p.Sławomir Wojciak.
Uwaga, dzieci z II tury- na poniedziałek zaplanowano wyjazd na basen. Uczestnicy powinni być przygotowani i posiadać strój kapielowy, krem z filtrem, czapeczkę i wodę! 

Jolanta Walczak

W środę zakończył się rok szkolny, rozdano świadectwa i rozpoczęły się wyczekiwane przez wielu wakacje. Klasa 3g i przyjaciele z klas 3b,3c oraz 3f, jako absolwenci naszej szkoły, postanowili spotkać się ostatni raz w murach szkoły na "Nocy w szkole”. Wszyscy stawili się o godzinie 18.00 z własnymi śpiworami i karimatami. Okazało się jednak, że nie przydały się one wcale. Były tańce, śpiewy, zabawa na powietrzu przy świetle lamp, gra w hokeja miotłami, przemówienie Kamila Malinowskiego, który zakończył cykl wykładów, które prowadził na lekcjach wychowawczych, o historii i pochodzeniu wulgaryzmów w różnych krajach. Przypomniał nam także o wszystkich wycieczkach, jakie odbyły się przez trzy lata nauki w gimnazjum. Zamówiliśmy także pizzę, którą przywieziono nam wieczorem i wspólnie mogliśmy posilić się przed dalszą zabawą. Nie zabrakło także gier planszowych. Komputer i telefony nie były nam potrzebne. Cieszyliśmy się z bycia razem. Nauczycielami, którzy uczestniczyli w naszej nocnej zabawie, były panie Elżbieta Sobczak i Ewa Rubisz. Odwiedziły nas także panie Ewa Malinowska i Anna Kobylańska. O 7.00 rano w sobotę posprzątaliśmy sale, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i musieliśmy rozejść się do domów. Tak zakończyła się ostatnia "Noc w szkole" klasy 3g gimnazjum.                                                                                        

Ewa Rubisz
Przejdź do strony:
Uczniowie