Przejdź do strony:

Dziś kończymy akcję "Biało-Czerwona". Otrzymaliśmy bardzo dużo zdjęć, które pokazują, że nasze narodowe barwy są ważne dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Poniżej kilka fotografii. Wszystkie zdjęcia zamieszczamy w witrynie "Rady Nie Od Parady". Dziękujemy za zaanagażowanie!  

                        

Jolanta Walczak

W związku z tym, że w warunkach nauczania zdalnego, uczniowie nie  podejmują pewnych aktywności i nie mogą zdobyć punktów w niektórych kategoriach, stworzyliśmy dla nich kolejne możliwości. Część dzieci wzięła juz udział w nowych działaniach, za które otrzymają punkty od wychowawców lub odpowiedzialnych nauczycieli. Zachęcamy także innych! Poniżej pełna lista - prosimy o zapoznanie się z propozycjami W ZAKŁADCE DOKUMENTY.

Jolanta Walczak

Z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej organizujemy akcję „Biało-Czerwona”. Prosimy, aby chętni uczniowie, nauczyciele i rodzice (indywidualnie lub z najbliższymi) wykonali sobie zdjęcie z flagą Polski, rysunkiem flagi polskiej lub symbolem Polski. Fotografie należy wysłać mailowo do pani pedagog: joanna.drajerczak@sp5-lubon.edu.pl do 6 maja. Gorąco zachęcam do udziału w naszej akcji! 

                     

Jolanta Walczak
Przejdź do strony:
Uczniowie