Przejdź do strony:

UWAGA! 26 września (czwartek) o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie członków Szkolnego Koła Wolontariatu z p. Barbarą Grochal z Hospicjum Palium. Zapraszamy wszystkich chcących działać w szkolnym wolontariacie. 

                 

Paulina Hącia

W związku z obchodami 80.rocznicy wybuchu II wojny światowej w holu naszej szkoły można obejrzeć wystawę plakatów pod hasłem „Nigdy więcej wojny”. Prace zostały przygotowane przez uczniów klas piątych i szóstych, którzy bardzo zaangażowali się w wykonanie plakatów. Pomysłów na zrealizowanie tematu było bardzo wiele. Każdy z nich pokazuje, jak wielkim złem jest wojna i dlaczego pokój na świecie jest taki ważny.                                                                                                                       

Katarzyna Urbaniak

16 września w świetlicy oddziału klas pierwszych odbył się Quiz o bezpieczeństwie, który był podsumowaniem "Tygodnia o bezpieczeństwie". Dzieci bardzo chętnie włączyły się do zabawy i udzielały trafnych oraz obszernych odpowiedzi na przygotowane pytania. Wśród wszystkich uczestników wyłoniliśmy zwycięzcę, którym okazał się Konstanty Piotrowski z klasy I b. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały drobne upominki. 

                           

Izabella Szulc, Katarzyna Ratajczak

17 września na zajęciach zawodoznawczych gościliśmy Pana Sebastiana Stemplowskiego, który jest instruktorem sportowym. Pan opowiedział nam o swojej pracy, o szkołach, które ukończył, aby wykonywać ten zawód. Wielokrotnie powtarzał, iż ważna na etapie szkoły podstawowej jest nauka wszystkich przedmiotów, a także rozwijanie swoich zainteresowań i pasji. Dziękujemy za zachęcanie nas do nauki i  aktywności sportowej. 

                  
 

Weronika Toboła, 7a
Przejdź do strony:
Uczniowie