Przejdź do strony:

22 maja przypada termin wystawienia końcoworocznych ocen proponowanych z przedmiotów i zachowania. Nauczyciele wpiszą stopnie do dziennika, gdzie są dostępne dla uczniów i rodziców. Wychowawcy klas 4-8 tradycyjnie przygotują także zestawienia zbiorcze. W sytuacji zagrożenia koronawirusem zostaną one wysłane do rodziców przez  dziennik elektroniczny. Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z ocenami proponowanymi (odpowiedź na wiadomość wychowawcy). Z kolei nauczyciele klas 1-3 będą umawiać się z rodzicami swoich uczniów na indywidualne spotkania w celu zapoznania z opisowymi ocenami proponowanymi. 

                       

Jolanta Walczak

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach "Kangur Matematyczny" odbędzie się na Platformie Dzwonek.pl. W naszej szkole uczniowie piszą  w trzech kategoriach konkursu: MALUCH - klasy 3 i 4, BENIAMIN- klasy 5 i 6, KADET - klasy 7 i 8. Każdy uczeń zostanie przypisany do odpowiedniej kategorii konkursu. Hasło dostępu zostanie wysłane indywidualnie na maila szkolnego ucznia przez koordynatora konkursu p.Wiesławę Stankiewicz. (Nie będzie generowane nowe w przypadku zagubienia!) Po pierwszym zalogowaniu ucznia prosimy koniecznie w profilu KONTA, uzupełnić imię i nazwisko, co ułatwi później identyfikację wyników. Można logować się zaraz po otrzymaniu kodów dostępu, najlepiej jeszcze przed PRÓBĄ KONKURSU, z której zachęcamy, aby skorzystać w celu uniknięcia podczas konkursu problemów technicznych. W razie trudności prosimy pisać na adres: wieslawa.stankiewicz@sp5-lubon.edu.pl  Terminarz konkursu i instrukcja dla uczestnika konkursu jest w załączniku. 

Instrukcja dla uczestnika konkursu

Ewa Frąckowiak, Wiesława Stankiewicz

Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji organizowanej przez Hospicjum Palium - #motylwdomu. Przesłane zostały piękne zdjęcia i film. Miały one przypominać działania realizowane w ramach Motylego Wolontariatu. Spośród prac dostarczonych do Hospicjum Palium został wyłoniony zwycięzca - wzruszający film nagrany przez naszą uczennicę - Ulę Zdyb z klasy 7a. 

Serdecznie gratulujemy!
 

Paulina Hącia

Z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły, Patrona naszej szkoły, przygotowaliśmy nakręcony teledysk "Nie zastąpi Ciebie nikt", w którym udział biorą nasi uczniowie: Adam Reckziegel, Hanna Pietrzkiewicz, Sayen Wigman, Joanna Hawrysiuk, Piotr Szymczak wraz z nauczycielami: Aneta Jankowska-Łukomska, Magdalena Słomińska, Natalia Szymczak, Patryk Dondajewski, Sławomir Wojciak.

Wszystkich zapraszamy do wspólnego śpiewania dla Jana Pawła II.

 

Sławomir Wojciak
Przejdź do strony:
Uczniowie