Przejdź do strony:

8 stycznia klasa 3f z wychowawcami wybrała się na lodowisko "Chwiałka" w Poznaniu. Okazało się, że nie boimy się wyzwań, gdyż kilkoro z nas stawiało swoje pierwsze kroki. Dzielnie walczyliśmy z trudnościami, wspieraliśmy się wzajemnie, ale przede wszystkim świetnie się bawiliśmy. Były upadki, kolizje i dużo dobrej zabawy. Wiem, że ferie posłużyły do szlifowania jazdy na łyżwach. Już mamy pomysły na kolejne aktywne wypady! 

Wiesława Stankiewicz

Tuż przed feriami 8 stycznia gościliśmy w zerówce wyjątkowych gości – policjantów Przemysława Szkup i Kingę Koluszenko z Wydziału Prewencji. Pan Przemysław jest także Tatą Oliwii z naszej grupy. W trakcie spotkania mieliśmy okazję dowiedzieć się, jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe i dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Przypomnieliśmy sobie także podstawowe zasady ruchu drogowego. Otrzymaliśmy odblaski i odblaskowe kamizelki, aby być widocznym na drodze oraz materiały z Akademii Bezpiecznego Przedszkolaka. Serdecznie dziękujemy za ciekawe spotkanie, przekazaną wiedzę oraz podarunki.                                                                                                

Tygryski z wychowawcą

Kolejne etapy Megamisji za nami. Jesteśmy dumni z tego, że trud, który wkładamy w realizację projektu przynosi nam nie tylko wiedzę oraz satysfakcję, ale i profity dla szkoły. Są to m.in.książki,gry dydaktyczne, audiobooki, artykuły biurowe. Przed feriami zapracowaliśmy na dwa tablety, z których jesteśmy bardzo dumni yes. Będziemy z nich korzystać zaraz po naszym zimowym odpoczynku. 

Magdalena Słomińska

W naszej szkole trwają półkolonie. Nie ma w nich miejsca na nudę! Spędzamy czas aktywnie i radośnie. Już pierwszego dnia zamieniliśmy się w prawdziwych artystów i własnoręcznie wykonaliśmy anioły. Może nie uwierzycie, ale nawet sami szlifowaliśmy drewno. Po zakończonej ciężkiej pracy na każdego artystę czekała przepyszna pizza. Było ich tyle, że poczuliśmy się jak w prawdziwej pizzerii. Drugiego dnia wybraliśmy się do Multikina na film pt. "Ralf Demolka 2". Było bardzo zabawnie. Przekonaliśmy się również, że podróż komunikacją miejską wcale nie musi być monotonna i można spotkać wielu ciekawych ludzi. Okazało się, że spotkaliśmy tam kolegów i koleżanki z SP2. Rozmów i śmiechu nie było końca. A w oczekiwaniu na autobus udało się przeprowadzić bezpieczną bitwę na śnieżki. Każdy dzień połkoloniI jest zaskakujący, ciekawe, czym zaskoczy nas jutro? ...

Aleksandra Sołecka, Anna Minke, Anna Augustyniak
Przejdź do strony:
Uczniowie