Przejdź do strony:

8 listopada odbył się finał Konkursu Wiedzy o Luboniu, którego organizatorem była Komisja Sfery Społecznej Rady Miasta we współpracy z Biblioteką Miejską w Luboniu. W konkursie wzięły udział wszystkie lubońskie szkoły podstawowe. Każda drużyna odpowiadała na dziewięć pytań. Drużyna z naszej szkoły składzie: Maja Konarska z klasy 5a, Marcel Wożniak z klasy 6a, Mateusz Jóźwiak-Piróg i Wiktor Kocur z klasy 8b zajęła pierwsze miejsce. Opiekunką merytoryczną uczniów była Pani Katarzyna Urbaniak. 
Wręczenie nagrody w wysokości 1000 złotych dla szkoły odbyło się 13 listopada na uroczystej sesji Rady Miasta w dniu 65. urodzin Lubonia. Uczniowie mieli również okazję wysłuchać wykładu Pani Izabeli Szczepaniak na temat mitu założycielskiego miasta i wysłuchać koncertu. 
Gratulujemy młodzieży wiedzy na temat naszego miasta! 

Katarzyna Urbaniak, Jolanta Walczak

W ramach Święta Muzyki, który odbył się w naszej szkole pierwszego października przeprowadzony został  szkolny konkurs pt. "Hymn" w dwóch kategoriach. Laureatem w kategorii "Mazurek Dąbrowskiego" została Barbara Buciora uczennica klasy 6c. W kategorii "Hymn Szkoły" laureatką została Oliwia Surowiec uczennica klasy 2 b. Opiekunem konkursu była nauczycielka muzyki Dorota Mucha. 

Dorota Mucha

Nasi uczniowie chętnie uczestniczą w konkursach, które pozwalają im  zaprezentować swoje hobby. Właśnie rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Fotograficzny „Wakacje w obiektywie”.  Pomysłodawcą konkursu i  jego opiekunem od lat jest nauczycielka Dorota Mucha. Oto tegoroczni laureaci: I miejsce Bartek Sułek – klasa 5c, II miejsce Filip Jóźwiak – klasa 5b, II miejsce Zosia Hącia – klasa 6 a, wyróżnienie: Mikołaj Biegalski klasa 5 b, Aleksander Buczyński – klasa 5c. Gratulujemy!

Dorota Mucha
Przejdź do strony:
Uczniowie