W październiku w ramach programu „Żyję zdrowo i aktywnie” odbył się konkurs fotograficzny „ W zdrowym ciele zdrowy duch”.  Wszystkie prace, które wpłynęły, były niesamowite i ciekawe. 
Poniżej zamieszczamy wyniki:
I miejsce –  Zuzanna Nepelska kl. IIe
II miejsce – Oliwier Prałat kl. IIe
III miejsce –  Maja Sulikowska kl. IIId
Wyróżnienie otrzymują: Julian Patej  kl. IIe, Dawid Graczkowski kl. Ic

Każdy z Uczestników otrzymuje podziękowanie za udział w konkursie. Dyplomy, wyróżnienia, podziękowania oraz nagrody do odebrania w dyżurce od poniedziałku 16 listopada. 
Dziękujemy za udział!!! 

A. Wieloch, L. Frankowska

Zakończyły się etapy szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. W naszej szkole najwyższe wyniki uzyskali Karolina Pawlicka z klasy 7b i Wiktor Wolski z klasy 8a. Karolina zakwalifikowała się do etapu rejonowego z matematyki i wychowania fizycznego, natomiast Wiktor - z geografii. Serdecznie gratulujemy i bardzo, bardzo mocno trzymamy kciuki! yes 

                       

Jolanta Walczak

Bartek Sulek jest uczniem klasy 6c Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu. Od wielu lat trenuje tenis stołowy, który jest jego pasją. Bartek po zajęciach szkolnych realizuje swoje zainteresowania i ci\agle dokonali umiejętności.
W roku 2019/2020 otrzymał tytuł Stypendysty Miasta Luboń. Gratulujemy!!!!

 

Aneta Łukomska- wychowawczyni

Zuzanna Wojewódzka, uczennica klasy 7c, wywalczyła brązowy medal na XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych w szermierce w Lublinie wraz z drużyną. Zuzia razem z koleżankami reprezentuje klub AZS - AWF Poznań. Jest to ogromny sukces dla trzynastoletniej Zuzi, gdyż Olimpiada jest traktowana jako Mistrzostwa Polski do lat 17.      
Kolejnym sprawdzianem dla uczennicy lubońskiej "Piątki" były Mistrzostwa Szkół Wielkopolski w Śremie. Zuzia po raz trzeci obroniła tytuł Mistrzyni Wielkopolski, reprezentując Szkołę Podstawową nr 5 w Luboniu. Ogromne gratulacje!

SP5
Przejdź do strony:
Uczniowie