Życzenia z Europy

21.12.2012 r.

W ramach projektu eTwinning wymiany kartek świątecznych ze szkołami europejskimi otrzymujemy życzenia z różnych zakątków, m.in. z Turcji, Hiszpanii, Rumunii, Anglii.

Większość kartek jest własnoręcznie wykonana przez uczniów, są one bajecznie kolorowe i zawierają mnóstwo dobrych życzeń, a także informacje dotyczące tradycji świątecznych w poszczególnych krajach. Na niektórych kartkach ich autorzy umieścili swoje adresy poczty elektronicznej. Tym osobom wysłaliśmy życzenia drogą mailową, dołączając prezentację o tradycjach bożonarodzeniowych w Polsce.

Chętni uczniowie zapoczątkują stałą korespondencję z zagranicznymi partnerami. Liczymy, że uczniowie ci pozostaną z nami w kontakcie nie tylko z okazji nadchodzących świąt.

Magdalena Madajczyk-Głowacka