Zwycięstwo koszykarzy

29.01.2013 r.

We wtorek 29 stycznia 2013 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luboniu odbyły się miejskie rozgrywki w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Podopieczni p. Hanny Grus-Krężelewskiej oraz p. Michała Garstkiewicza  pewnie zwycieżyli w obu kategoriach, awansując do kolejnego etapu, czyli półfinału powiatu poznańskiego.

Dziewczyny w składzie : Marta Nowak 3a, Estera Kowalska 3c, Dominika Dewicka 3a, Patrycja Kroczek 3a, Zuzanna Anioł 3d, Weronika  Kalińska 2c, Karolina Tórz 3f, Julia Matuszak 3g, Patrycja Wiśniewska 3g, Lucyna Buczkowska 3h, Natalia Gortat 2c, Dominika Jaśkowiak 1c  będą reprezentowały nasza szkołę  w  najbliższy czwartek 31.01.2013 w Tarnowie Podgórnym. Chłopcy grający w składzie: Wiciak Krzysztof 3a, Matyjaszczyk Kacper 3d, Gąsiorek Mateusz 3e, Gawelski Patryk 3g, Pawełek Michał 3g, Okołowski Patryk 3g, Roszyk Mikołaj 3h, Roszyk Kamil 3h, Miszczuk Bartek 3g, Matyla Mikołaj 2c, Ziemnicki Andrzej 1d, Adamczak Kacper 1d  zagrają natomiast w dobrze im znanej hali przy ulicy Kołłątaja. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszym szczebłu rozgrywek.

M. Garstkiewicz