Zerówka i klasa 1 a z wizytą w Zagrodzie Dyniowej

27.10.2018 r.

Całkiem niedaleko naszej szkoły jest magiczne miejsce – Zagroda Dyniowa Pana Piotra Pankiewicza. 18 października zerówka oraz klasa 1a postanowiły sprawdzić, jak wygląda to niezwykłe miejsce. Wycieczka dostarczyła dzieciom sporo wrażeń. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się dużo o dyniach pochodzących z różnych stron świata, a także sprawdzić ich ciężar. Poznały dynie różnych kształtów, kolorów i wielkości. Przede wszystkim wycieczka była wspaniałą ucztą dla oka. Każdy uczestnik wycieczki wybrał sobie małą dynię na pamiątkę. Pogoda dopisała, nastroje również. Serdecznie dziękujemy za niezapomniane wrażenia i przekazaną wiedzę.

Katarzyna Ratajczak