ZDOBYLIŚMY PIERWSZE MIEJSCE W POWIECIE DLA NAJBARDZIEJ USPORTOWIONEJ SZKOŁY!

21.06.2013 r.

W czwartek (20 czerwca) w hali LOSiR odbyła się uroczystość z okazji 60. rocznicy funkcjonowania Szkolnego Związku Sportowego Wielkopolska, podczas której ogłoszono wyniki corocznej sportowej rywalizacji między placówkami oświatowymi. Nasza szkoła zdobyła I MIEJSCE w powiecie w kategorii GIMNAZJA! Jesteśmy najbardziej usportowioną szkołą. Ten tytuł uzyskaliśmy dzięki uczniom uzdolnionym sportowo i trenującym systematycznie pod kierunkiem świetnych nauczycieli wychowania fizycznego. Wielkie gratulacje oraz podziękowania dla młodzieży i ich trenerów! Puchar oraz okolicznościowy dyplom odebrali: Wiktoria Skalska, Krzysztof Wiciak, Nikodem Nyczka i p. dyrektor Jolanta Walczak. Podczas uroczystości wystąpiły uczennice G2: Sonia Jankowska (1c), Zuzia Klemke, Alicja Wojewoda i Dominika Kozłowska (3c) oraz zespół taneczny z SP3 kierowany przez Zuzię Janicką (3f). Zaśpiewała także Basia Budzyńska. Warto dodać, że jedną z organizatorek gali była p. Hanna Krężelewska, nasza nauczycielka, która pełni funkcję prezesa lubońskiego SZS.

G2