ZBIERAMY GRY PLANSZOWE DLA CHORYCH DZIECI

18.11.2013 r.

Wolontariat w naszej szkole ciągle się rozwija. 16 listopada p. Paulina Hącia wzięła udział w spotkaniu integracyjno-szkoleniowym w ramach programu "Mały wolontariat". Przywiozła stamtąd wiele ciekawych pomysłów działań, których celem jest pomoc chorym i potrzebującym. Jedną z akcji zaczynamy już dziś. Otóż w dniach 18.11-6.12.2013 r. odbędzie się w szkole zbiórka gier planszowych i puzzli - mogą być używane, ale kompletne i w dobrym stanie. Zostaną one przekazane dzieciom z oddziału onkologicznego przy ul. Szpitalnej w Poznaniu. Na pewno macie w domach gry, z których korzystacie rzadko albo wcale już Wam się nie przydzadzą. Umilą one chorym czas pobytu w szpitalu. Przynieście je do p.P. Hąci i p.M. Przybylskiej.  Na zdj. pani Hącia podczas spotkania.

G2