Zawody w piłkę siatkową dziewcząt klas trzecich

19.11.2015 r.

Dnia 19.11.2015r. w hali widowiskowo- sportowej LOSIR odbyły się zawody międzyklasowe w piłkę siatkową dziewcząt klas trzecich.  Mecze odbyły się na dwóch boiskach do siatkówki w systemie "każdy z każdym". Każda reprezentacja klasy zagrała po trzy mecze. Podczas każdego meczu można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodniczek, dobrą zagrywkę oraz efektowną  grę w pozostałych elementach technicznych. Mecze były bardzo emocjonujące, dostarczając wielu sportowych wrażeń. Dziewczyny z klasy IIIA wystąpiły jako jedyna klasa w równych koszulkach koloru czarnego. Zwycięzcą  turnieju została klasa 3a, II miejsce zajęła klasa 3c, III miejsce zajęła klasa 3h, a  IV miejsce zajęła klasa 3d. Pierwsze trzy zespoły otrzymały medale. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i "coś słodkiego". Gratulujemy wszystkim zespołom, a szczególnie zwycięzcom!
Organizatorem  turnieju były p. Weronika Idzikowska oraz p. Barbara Potocka-Taczak. Za pomoc w organizacji zawodów dziękujemy p. Hannie Krężelewskiej. Dziękujemy uczniom, którzy pomagali przy organizacji turnieju.

Barbara Potocka - Taczak