Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

24.06.2018 r.

Za nami dziesięć miesięcy nauki i pracy. Wszyscy zasłużyli na odpoczynek! 22 czerwca zakończyliśmy zajęcia dydaktyczne w roku szkolnym 2017/2018. Swoją uroczystość miały klasy 4 SP- 2 GIM, osobno pożeganały się oddziały 0- 3 SP. Wychowawcy i pani dyrektor tradycyjnie wręczyli świadectwa z wyróżnieniem,Dla pierwszej grupy wystąpiły klasy 2c i 7c, później wystąpili uczniowie klas 3 wspierani przez dzieci z pozostałych grup edukacji wczesnoszkolnej. Było kolorowo i wesoło - poczuliśmy przedsmak wakacji yes.
Uroczystość prowadzili Martyna Malinowska i Marcin Borowiak. Programy powstały pod opieką nauczycieli: p.Lidii Potockiej, p.Lucyny Frankowskiej, p.Klaudii Lamch i p.Patryka Dondajewskiego.
Życzymy naszym uczniom wspaniałych i niezapomnianych wakacji. Apelujemy do wszystkich: zadbajcie o swoje bezpieczeństwo podczas wypoczynku!

Jolanta Walczak