Zając wielkanocny, czyli święta tuż-tuż!

1.04.2015 r.

Na zajęciach technicznych klasa 1e przy opiece p. K.Dzydzana wykonała zająca wielkanocnego. Dzięki wykorzystaniu technik modelarskich i papieroplastycznych, a także ogromnej wyobrazni powstał prawie dwumetrowy zając, którego możemy podziwiać na holu szkoły. Solidna praca, duża kreatywność i wyobraznia, sprawiły, że przez kilka tygodni uczniowie świetnie się bawili, wiedząc, że powstanie coś wyjątkowego, co wspaniale odda nam atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Największy udział, pomysł i kreatywność wykazała Wiktoria Roszak kl.1e. Wiktoria i Julia Kolberg także po lekcjach kontynuowały pracę, aby zdażyć przed świętami. Na pewno zapamiętamy długo zabawę, jaka nam towarzyszyła, a także wspaniały efekt, jaki uzyskaliśmy yes.

Krzysztof Dzydzan