ZAGRAJMY O SUKCES - Drugi raz w Gimnazjum nr 2

14.11.2012 r.

W poprzednim roku szkolnym projekt został pomyślnie zrealizowany w naszej szkole. Korzyści odnieśli nauczyciele, szkoła, a przede wszystkim uczniowie. Mogli oni poszerzyć swoją wiedzę i ciekawie spędzić czas wolny.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W projekcie uczestniczy 44 uczniów, którzy podzieleni są na dwie grupy ćwiczebne. Zajęcia prowadzone są z zakresu informatyki, przedmiotów matematyczno - przyrodniczych, języków obcych, zajęć sportowo - wychowawczych i rozmów z psychologiem.

Zadania w ramach zagrajmy o sukces realizowane są w całym roku szkolnym 2012/2013. Program zajęć realizowany jest w formie warsztatów, spotkań i wycieczek przedmiotowych.

W minionej edycji projektu baza szkoły została wzbogacona o sprzęt sportowy (kije do nordic walking, rakiety tenisowe), materiały chemiczne i aparat fotograficzny. W tym roku otrzymamy telewizor, pomoce naukowe do geografii, matematyki oraz piłki do gier zespołowych.

Koordynator projektu Zofia Stolaś