Z życia szkolnego zespołu muzycznego.

14.12.2018 r.

Uczniowie uczęszczający na zajęcia szkolnego zespołu muzycznego przeżyli ważną uroczystość - PASOWANIE. Wiązało się to ze złożeniem przez nich zobowiązania. W tej części uroczystości prowadzącymi byli Piotr i Julia. Pani dyrektor pasowała każdego po ramieniu kolorowym kluczem wiolinowym. Uczniowie otrzymali niebieskie teczki do nut. Podczas ostatniego spotkania także było świątecznie. Muzykowaliśmy już na flecikach kolędę "Mizerna cicha". Dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia. Było radośnie i bardzo miło. Na wszystkich czekała też niespodzianka. Pani Dorota wręczała mikołajkowe upominki. Była to ekologiczna bombka z drewna. Na zakończenie wykonaliśmy sobie wspólne zdjęcie w kolorowych czapeczkach:) Zapraszamy kolejnych kandydatów do zespołu!!!!!! Jest nas coraz więcej.

Dorota Mucha