Wyniki wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej:
Do etapu rejonowego konkursu z wiedzy o społeczeństwie zakwalifikowali się: Wojciech Taisner (3d) i Michał Gil (3b).

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego:
Do etapu rejonowego konkursu z języka polskiego zakwalifikowali się: Ilona Nyga (3e), Kinga Kaczmarek (3d), Wiktora Walla (2c), Dagmara Czajka (3d), Anna Ofierzyńska (3b), Iga Skrzypczak (2a), Jakub Kosmaczewski (3f) i Mikołaj Roszyk (3h).
Do etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego zakwalifikowali się: Anna Ofierzyńska (3b), Iga Skrzypczak (2a), Jakub Kosmaczewski (3f) i Mikołaj Roszyk (3h).

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego:
Do etapu rejonowego konkursu z historii zakwalifikował się Wojciech Taisner z klasy 3 d.
Do etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego zakwalifikował się Wojciech Taisner z klasy 3 d.

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego:
Do etapu rejonowego konkursu z matematyki zakwalifikował się Wojciech Taisner z klasy 3 d.

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego:
Do etapu rejonowego konkursu z języka angielskiego zakwalifikowali się: Karolina Trofimow (2b), Patryk Połomski (3d), Wojciech Taisner (3d) i Bartłomiej Włodarczak (3a).

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego:
Do etapu rejonowego konkursu z fizyki zakwalifikowali się: Kamila Marnocha (3g), Katarzyna Paciorkowska (3f), Wojciech Taisner (3d) i Dariusz Matczak (3b).

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego:
Do etapu rejonowego konkursu z chemii zakwalifikowała się Karolina Paszek z klasy 3 f.

GRATULUJEMY!