WYJAZD INTEGRACYJNY, CZYLI KLASY PIERWSZE W HERMANOWIE

18.09.2013 r.

Wtorek, 17 września, uczniowie klas pierwszych spędzili w Hermanowie. Tam, w folwarku konnym położonym w środku lasu, mieli okazję lepiej poznać zarówno koleżanki i kolegów, jak i wychowawców. Pogoda nas nie rozpieszczała, ale na szczęście nie zabrakło dobrego humoru i energii. Wszyscy świetnie się bawili! Uczniowie brali udział w konkurencjach sportowo-wiedzowych (test wiedzy o szkole i klasie, konkurs na podanie jak największej liczby związków frazeologicznych, egzamin ze znajomości zdrowia i sposobu życia koni, bieg na czas między pachołkami, rzuty woreczkami w wykonaniu wychowawców). Strzelali z łuku, wspinali się na "skałkę", odbyli także przejażdżkę bryczką. Uczestniczyli również w lekcji ornitologii - pan przyrodnik oprowadzał chętne grupy po okolicy, opowiadając o zwyczajach ptaków. Pobyt na świeżym powietrzu wyostrzył apetyty, więc wszyscy chętnie zjedli przepyszny obiadek smiley Gorące podziękowania dla organizatorek: p. Wiesławy Stankiewicz i p. Hanny Krężelewskiej oraz dla uczniów klasy 2 i, którzy prowadzili imprezę.

G2