Świetna wycieczka nad morze

8.05.2013 r.

W dniu 6 maja uczniowie klas 1c, 2a, 2d oraz 3e wybrali się na trzydniową wycieczkę do położonej nad Morzem Bałtyckim Pogorzelicy. Wyjazd miał charakter wypoczynkowo-rekreacyjny. Uczestnicy skorzystali z wielu atrakcji, m. in. parku linowego, basenu oraz SPA.  We wtorkowe popołudnie mogli podziwiać piękny krajobraz widoczny z latarni morskiej w Niechorzu. Wieczorami wszyscy gromadzili się przy ognisku, zajadając się pysznymi kiełbaskami lub bawiąc się na dyskotece. Oczywiście, nie zabrakło spacerów wzdłuż morskiego wybrzeża, a odważniejsi mogli zażyć orzeźwiającej kąpieli w  zimnym jeszcze Bałtyku. W wolnym czasie chętnie korzystaliśmy z boisk sportowych oraz niekrytego basenu dostępnych na terenie ośrodka. Wspólnie spędzony czas pozwolił nam odpocząć od szkolnych obowiązków i przeżyć miłe chwile w towarzystwie rówieśników. Za pozytywne wrażenia dziękujemy naszym opiekunom, paniom: Romanie Kłos, Aleksandrze Korońskiej, Roksanie Różańskiej-Boruń, Zofii Stolaś, Annie Wodzyńskiej-Skotarczak oraz kierownikowi wyjazdu panu Marcinowi Zabłockiemu.

Iga Skrzypczak, Joanna Spychała