Wycieczka do stolicy

21.03.2013 r.

20 marca 2013 r. odbyła się wycieczka do Warszawy, w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Mieliśmy niecodzienną możliwość obserwowania obrad Sejmu na żywo oraz poznania pracy posła dzięki spotkaniu z panem Tadeuszem Dziubą. Dla fanów piłki nożnej także nie zabrakło atrakcji, ponieważ widzieliśmy Stadion Narodowy z bliska.  Zobaczyliśmy także Łazienki Królewskie, Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, Krakowskie Przedmieście oraz Plac Zamkowy. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w Centrum Nauki Kopernik, gdzie mogliśmy sprawdzić swoją wiedzę w zupełnie niestandardowy sposób.

Specjalne podziękowania kierujemy do p. Jakuba Bielawskiego opiekuna Młodzieżowej Rady Miasta, który był inicjatorem wyjazdu oraz naszym przewodnikiem.

Patrycja Kroczek