WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

28.09.2013 r.

27 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Każdy oddał swój głos na tę osobę, która, wg niego, najlepiej będzie reprezentowała wszystkich uczniów. Od godziny 8.25 do 12.20 poszczególne klasy przychodziły do biblioteki zamienionej w lokal wyborczy. Komisja wyborcza (Marta Pawlak, Adrian Mieszała i Dawid Książkiewicz) rozdawała karty do głosowania. Uczniowie wrzucali je później do urny. Wszystko odbywało się profesjonalnie - jak w prawdziwych wyborach, dzięki opiekunkom SU, p. Ewie Frąckowiak, p. Anecie Jankowskiej-Łukomskiej i p. Paulinie Hąci, oraz naszej bibliotekarce, p. Katarzynie Wilińskiej-Jóźwiak. Wyniki niebawem! Dziękujemy wszystkim uczniom za postawę obywatelską i poważne podejście do głosowania.

G2