Wspomnienia z wyjątkowego balu

23.06.2014 r.

18 czerwca był dniem wyjątkowym dla wszystkich uczniów klas trzecich. W końcu nadszedł długo wyczekiwany bal, który stał się okazją do wspólnej zabawy z przyjaciółmi, podziękowania nauczycielom oraz uhonorowania uczniów Złotymi Dębami. Każdy liczył na to, że impreza zwieńczająca trzy lata nauki w gimnazjum będzie niezwykła i długo nie da o sobie zapomnieć, jednak prawdopodobnie nikt nie oczekiwał takiej zmiany, jaka zaszła tego dnia w hali sportowej. Pierwsze wrażenie nie okazało się być mylne, bal zrobił na trzecioklasistach ogromne wrażenie, o czym najlepiej świadczą ich wypowiedzi:

„18 czerwca brałem udział w balu gimnazjalnym, który okazał się znakomitym sukcesem dyrekcji, nauczycieli i uczniów. Uraczono mnie wykwintnym obiadem oraz serią przekąsek. Didżej puszczał znakomitą muzykę, a atmosfera była niezwykle sympatyczna. Dziękuję za zorganizowanie takiego wspaniałego balu!”
Damian Grześ, 3a

„Bal mi się podobał. W sali było bardzo dużo miejsca. Grała świetna muzyka, dopasowana do klimatu. Podobało mi się również wręczanie Złotych Dębów. Szkoda jedynie, że nie było wszystkich nauczycieli, przez co nie mogli usłyszeć muzycznych dedykacji od nas!”
Hania Bartoszak, 3d

„Według mnie bal zorganizowany na hali sportowej był świetnym pomysłem. Bardzo dobry DJ, smakowite jedzenie i świetna zabawa!”
Asia Spychała, 3d

„Zabawa była przednia. Uważam, że była to doskonała okazja, żeby ostatni raz spędzić ze sobą trochę czasu.”
Basia Pniewska, 3c

„W balu podobała mi się przyjazna atmosfera i wystrój. Pomimo drobnych problemów technicznych DJ nie dopuścił, aby nam się nudziło, dlatego szybko wyciągał uczniów na parkiet.”
Maja Marciniak, 3c

„Bal był bardzo udany. Najpierw piękny polonez, następnie uroczysta Gala Złotych Dębów, a na końcu świetnie się wszyscy bawili przy muzyce. Było to zwieńczeniem  trzyletniej nauki w gimnazjum i współpracy z nauczycielami. Podziękowania dla nich były przedstawione w genialny sposób, co mi się bardzo podobało. Uważam, że cała uroczystość była kapitalna i mam nadzieję, że większość osób będzie wspominało to wydarzenie tak samo dobrze jak ja.”
Mikołaj Matyla, 3c

„Na balu było niesamowicie kolorowo, podobało mi się oświetlenie, muzyka puszczana podczas zabawy i oczywiście atmosfera samych superludzi...”
Filip Mączkowiak, 3a

„Nasz bal był bardzo profesjonalny, a to wszytko dzięki wspaniałemu DJ-owi, który organizował świetną zabawę. Z pewnością zostanie długo w naszej pamięci.”
Agnieszka Antoniewska, 3b

„Bal był niesamowity. Sala była tak przystrojona, iż wydawałby się niemożliwym fakt, że na co dzień mamy tam lekcje WF-u, a dobrze dobrana do formy imprezy muzyka tylko umilała czas spędzony z przyjaciółmi. Długo będę pamiętać ten dzień.”
Weronika Wąsiewcz, 3b

„Bal był bardzo fajny. Można było usłyszeć swoją ulubioną kapelę lub piosenkarza/piosenkarkę. DJ grał na wysokim poziomie, dzięki czemu młodzież gimnazjalne bardzo dobrze się bawiła.”
Oskar Minge, 3a

„A więc ogólnie było fajnie. Jedzenie i ciasta były bardzo dobre. Dekoracje także były ładne.”
Wojtek Łopatka, 3d

„Bez dwóch zdań bal był świetny. Oprawa muzyczna i wizualna robiła niesamowite wrażenie. Można było poczuć się jak pod sceną jakiegoś festiwalu. Nigdy w życiu się tak nie wytańczyłem i na pewno zapadnie mi to na długo w pamięci.”
Piotr Szkudlarek, 3b

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tej niezwykłej atmosfery, która towarzyszyła nam przez cały wieczór: DJ-owi Gregor’emy, Pani Wiesławie Stankiewicz odpowiedzialnej za część artystyczną, Paniom Klaudii Lamch, Hannie Grus-Krężelewskiej i Jolancie Bednarczyk za przygotowanie uczniów do tańczenia poloneza, Panu Michałowi Filipowskiemu za oświetlenie i nagłośnienie, a przede wszystkim wychowawcom-organizatorom: Pani Romanie Kłos, Pani Anecie Łukomskiej oraz Panu Marcinowi Zabłockiemu – pomysłodawcy i inicjatorowi tegorocznych zmian w formule balu. Jeszcze raz dziękujemy za całą pracę włożoną w przygotowanie tej niezwykłej zabawy. To właśnie dzięki Państwu ta impreza okazała się tak wyjątkową!

Iga Skrzypczak, 3a