Razem przeciw używkom

15.10.2015 r.

Dzisiaj w naszej szkole pojawili się uczniowie Gimnazjum nr 1 w Luboniu, aby wspólnie z młodzieżą uczęszczającą na zajęcia teatralne prowadzone przez panią Katarzynę Kozłowską przygotować happening poruszający kwestię używek. Było to pierwsze spotkanie organizacyjne, na którym pojawiły się pomysły dotyczące sposobu przedstawienia ważnego i trudnego tematu. Zajęcia poprowadził aktor i reżyser, współtwórca grupy teatralnej Cirrus Ferrus, pan Jakub Kapral. W przyszłym tygodniu grupa „teatromaniaków” spotka się kolejny raz podczas prób. Zwieńczeniem projektu Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 będzie wspólny happening zaprezentowany 23 października. Grupą gimnazjalistów z Gimnazjum nr 1 w Luboniu opiekuje się pani Aleksandra Kołcz, której serdecznie dziękujemy za przybycie i zaangażowanie w akcję.

Katarzyna Kozłowska