Wspólne dekorowanie sali przez uczniów i rodziców klasy 1a

16.12.2015 r.

W czwartek 10 grudnia klasa 1a spotkała się po lekcjach, aby wspólnie z rodzicami wykonać dekoracje świąteczne. Na zaproszenie wychowawcy odpowiedziało aż sześcioro rodziców i siostra jednego z uczniów -  nasza absolwentka. Pomysłów było co niemiara: dwa napisy, śnieżki na okna, zwisające płatki śniegu z lamp, wielka żywa choinka, druga mniejsza, sztuczna siedząca na saniach, girlanda nad tablicą, druga pięknie zdobiona na rurach, skarpety świąteczne na tablicach matematycznych itd. Wiele inspiracji zainicjowali rodzice, ale wszystkim wspaniale kierowali uczniowie. Na bieżąco instalowali nowe girlandy i dekoracje. Otrzymaliśmy piękny stroik na stół, który na pewno przyozdobi naszą klasową Wigilię.  Po ciężkiej pracy z przyjemnością wypiliśmy herbatkę z pysznym ciachem, upieczonym przez kolejną mamę…Jestem ogromnie dumna z dzieciaków. Przyszło ich bardzo wielu i chętnie pomagali. Dziękuję również rodzicom za ich wsparcie i obecność podczas dekoracji. Udowodnili, że mogę na nich liczyć. Jesteśmy dumni z naszej inicjatywy i efektu świątecznego w naszej sali 122 smiley.

Wiesława Stankiewicz