Wspaniały doping na meczu Lech Poznań- GKS Bełchatów

16.03.2013 r.

Uczniowie Gimnazjum nr 2 z całych sił dopingowali drużynę Kolejorza! Na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu podczas dzisiejszego meczu Lecha z GKS-em Bełchatów przeprowadzona została akcja „Gimnazjaliści na Kolejorza”. Na trybunach poznańskiego stadionu pojawiło się ponad 8 tysięcy młodych kibiców. Młodzież otrzymała specjalne śpiewniki, w których znalazł się między innymi tekst hymnu Lecha. Jak słyszałem, śpiewniki nie były potrzebne. Okazało się, że wszyscy dobrze znamy teksty popularne w stolicy Wielkopolski:) Mimo żywiołowego dopingu mecz zakończył się remisem 0:0. Prawdziwi kibice jednak zawsze stoją za swoją drużyną! My mamy nadzieję, że akcja zostanie powtórzona i wkrótce znowu będziemy kibicować Lechitom! Dziękujemy „Wiarze Lecha”!

Michał Szwacki