WRĘCZYLIŚMY ŚWIADECTWA MIĘDZYNARODOWEGO EGZAMINU CAMBRIDGE

2.09.2013 r.

15 czerwca br. sześcioro uczniów Gimnazjum nr 2 w Luboniu, w tym dwoje tegorocznych absolwentów, przystąpiło do sesji letniej w Centrum Egzaminacyjnym w Poznaniu i zdało pomyślnie międzynarodowy egzamin Cambridge  z języka angielskiego: trzy osoby na poziomie A2 i trzy osoby na poziomie B1.  Wyniki z tego egzaminu ukazują się po dwumiesięcznym uprawomocnieniu, stąd dopiero dziś wręczylismy gimnazjalistom certyfikaty. Świadectwa otrzymali nasi obecni uczniowie: Aleksandra Rubisz z klasy 3b, Krzysztof Fons z klasy 2i , Jakub Lesiński z klasy 3e oraz Julia Mullak z klasy 2i. Dwoje naszych absolwentów: Izabella Stawicka z byłej klasy 3f oraz Daniel Łukowiak z byłej klasy 3e odebrało już swoje świadectwa Cambridge podczas wakacji. Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w bieżącym roku szkolnym w programie  Addvantage6 przygotowującym uczniów do egzaminów British Council z języka angielskiego, do którego przystąpiła nasza szkoła. Wszyscy chętni będą mogli sprawdzić się na  próbnej sesji tego egzaminu u nas w szkole na końcu października lub w marcu. Być może pozytywny wynik pomoże Wam podjąć decyzję o zdawaniu w przyszłości egzaminów językowych. Zachęcam!

Małgorzata Szymankiewicz