BYLIŚMY W SŁONECZNEJ WARSZAWIE

6.10.2013 r.

W piątek, 4 października 2013 roku uczniowie z naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Warszawy. Zwiedziliśmy Łazienki, Sejm oraz Centrum Nauki Kopernik. Przeszliśmy ulicą Krakowskie Przedmieście aż do Placu Zamkowego. Nasz pobyt w Warszawie zakończył się wizytą w Złotych Tarasach. Wycieczka dostarczyła nam wielu niesamowitych wrażeń. Dzięki niej dowiedzieliśmy się, jak wygląda praca parlamentarzystów, pogłębiliśmy naszą wiedzę z zakresu chemii i fizyki, biologii. Zobaczyliśmy ciekawe miejsca w stolicy. Zintegrowaliśmy się i miło spędziliśmy czas. Dziękujemy p. Anecie Łukomskiej za zorganizowanie wycieczki oraz paniom: A. Sondej, J. Taberskiej, L. Potockiej - Kaczmarek za opiekę podczas wyjazdu.

Wiktoria Walla, kl. 3 c