Wiosenne śniadanie - 2c i 3e w roli propagatorów zdrowego stylu życia

27.04.2016 r.

27 kwietnia w ramach przypadającego 22 kwietnia Dnia Ziemi klasy 2c i 3e z wychowawczyniami: p.Łukomską, p.Potocką - Kaczmarek i asystentem p.Dzydzanem zaprosiły wszystkich uczniów naszego gimnazjum na zdrowe śniadanie. W ramach lekkiego, bezstresowego i przyjemnego wejścia w tę porę roku przygotowaliśmy zestawienie wybranych propozycji wiosennych śniadań. Na naszych stołach można było znaleźć mnóstwo kanapkowych inspiracji, które pozwalają nam każdy dzień rozpocząć kreatywnie i pysznie! Wśród zdrowych posiłków nie zabrakło: bananów,kiwi,pomarańczy,arbuza, owocowych szaszłyków, marchewki, ogórków, soków  i wody mineralnej z nutą cytryny i mięty. Warunkiem otrzymania zdrowej przekąski było pokazanie swojego drugiego śniadania, które przynoszą uczniowie do szkoły. Popularyzujemy w ten sposób zdrowy styl życia.
Dodatkową atrakcją był występ taneczny uczennic naszej placówki. Wysportowane i uśmiechnięte koleżanki zatańczyły zumbę, a później zaprosiły gimnazjalistów do zdrowego tańca. Wszyscy wspaniale się bawili!
O muzykę w tym dniu zadbali NIEZAWODNI: Marcin Marciniak i Jakub Sikora z klasy 3e.

Alicja Malujda, Natalia Kołtun, Aleksandra Matusiak, klasa 2c