Wigilia Absolwentów 2015

22.12.2015 r.

21 grudnia po raz drugi odbyła się Wigilia Absolwentów. Na spotkanie z wychowawcami przyszli nasi dawni gimnazjaliści, teraz już uczniowie liceów, techników i studenci poznańskich uczelni. Najpierw wysłuchali świątecznego minikoncertu, podczas którego wystąpili: Michalina Maćkowiak 3c, Klaudia Ziomek 3h i Łukasz Kalinowski 3c. Zagrały i zaśpiewały- przywołując wspomnienia - Kasia Kubacka i Kamila Malinowska z ubiegłorocznej 3c. Na scenie pojawili się także nauczyciele, którzy razem wykonali piosenkę "Jest taki dzień". Później wszyscy udali się do sal, by w gronie klasowym opowiedzieć o sobie i powspominać. Było bardzo, bardzo miło! Do zobaczenia za rok...
Dziękuję młodzieży: Michalinie, Klaudii, Łukaszowi, Marcinowi, Kubie oraz organizatorom wieczoru: p. Wiesławie Stankiewicz, p. Katarzynie Paradowskiej, p. Michałowi Szwackiemu, p. Agnieszce Predko, p.Marcinowi Zabłockiemu, a także wychowawcom, którzy uczestniczyli w Wigilii Absolwentów: p. Ewie Rubisz, p. Katarzynie Urbaniak, p. Joannie Taberskiej, p. Agacie Budzyńskiej, p.Magdalenie Głowackiej, p. Ilonie Walkowiak, p. Anecie Łukomskiej, p. Roksanie Boruń, p. Monice Siwek, p. Magdalenie Przybylskiej i p. Michałowi Garstkiewiczowi.

Jolanta Walczak