WIELKIE MALOWANIE KLASY 2 I, CZYLI NOWA SALA 122!

17.03.2014 r.

W piątek (14 marca) przez cztery godziny chłopcy z klasy 2 i: P.Bażega, B. Kornas, A.Piotrowski, J.Rafiński z panem Arturem Kornasem i wychowawcą przygotowali salę 122 do malowania. Pan Kornas wyrównał tynki i pomógł w rozkręcaniu tablic, ekranu, kratek wentylacyjnych itp. Chłopcy wynosili ławki krzesła, szafy i oklejali taśmami. Udało się również przemalować sufit. Następnego dnia od 8 rano zaczęliśmy pracę w gronie zwiększonym o kolejne dziesięć osób. Dołączyli do nas: J.Mullak, K.Batchvarov, J.Skotarczak, M.Gajzlerowicz, K.Alejska, K.Drgas, D.Michalski, P.Piątkowski, P.Krawczyk i M.Małecki. Ściany pomalowaliśmy na cztery różne ciepłe kolory. Wszyscy bardzo się przykładali, choć było sporo kryzysów i nowych doświadczeń. Efekt dla nas jest powalający. Mamy superwesołą klasę JAKBY NOWĄ. Dziękuję wszystkim wymienionym za ogromne zaangażowanie w NASZ OGROMNY PROJEKT. Mamy wspaniałych Rodziców, którzy bardzo nas wspierali. Pani Aneta Mullak zafundowała wszystkie farby, folie malarskie i przywiozła dla nas całą blachę pysznego sernika. Pan Artur Kornas wspierał nas codziennie w podczas przygotowań sali i w czasie samego malowania. Pani Aleksandra Rafińska zakupiła folie ochronne, pędzle. Niespodziewanie przywiozła dla nas pizzę na obiad. Pan Maciej Piotrowski pożyczył nam duże wałki z wysięgnikami, pojemniki do farb i kilka pędzli. Niektórzy uczniowie z domu tez przynosili własne przyrządy. Udało się skończyć o 15 smiley.

Kochana Młodzieży i Rodzice, dziękuję.

Wiesława Stankiewicz