Wieczór dla Rodziców

20.12.2012 r.

20 grudnia odbył się wieczór dla rodziców naszych uczniów. Hol zamieniony został w świąteczną kawiarenkę. Uwagę zwracały piękne dekoracje i bożonarodzeniowe motywy. Na stolikach ustawiliśmy stroiki wykonane przez gimnazjalistów.

Przed gośćmi wystąpili uczniowie z kółka teatralnego oraz z zespołu wokalnego, których opiekunkami są p. Katarzyna Kozłowska (polonistka) i p. Dorota Mucha (nauczycielka muzyki i plastyki). Pierwszą część wieczoru stanowił spektakl-happening, który skłania do zastanowienia się, nad tym, co naprawdę jest najważniejsze w czasie Świąt. Później wysłuchaliśmy historii pieśni bożonarodzeniowej, po czym rozpoczął się koncert kolęd i pastorałek. Uczniowie grali i śpiewali. Pokazali, że od września ich umiejętności muzyczne bardzo wzrosły. Na zakończenie odbyło się wspólne z rodzicami śpiewanie, m.in. utworu pt. "Jest taki dzień".

Goście mogli także wypić kawę i zjeść pyszne ciastka upieczone przez uczniów. W roli kelnerów po raz kolejny sprawdził się nasz Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy Rodzicom, którzy zechcieli z nami być w tym wyjątkowym czasie!