WEEKEND WOLONTARIUSZY

13.10.2013 r.

Gimnazjaliści wzięli udział w akcji „Jesienna inwazja motyli" na Rynku Łazarskim. Książki i motyle rozdawali: z klasy 3a - Marta Pokryszka, Marta Rolska, Paulina Borowska, Julia Kolenda, Marysia Nowak i Martyna Majewska; z klasy 2d - Natalia Troszczyńska, Natalia Kamieniczna, z klasa 2b - Paweł Graczyk. Z kolei Julia Bandosz, Sara Dąbrowska, Olga Popiół, Klaudia Olejniczak, Ola Okupniak, Roksana Skoracka, Natalia Pachocka i Arek Turek pomagali przy organizacji koncertów w poznańskiej Auli Nova Akademii Muzycznej oraz w kościele przy ulicy Szewskiej. Po raz kolejny nasi uczniowie pokazali, że potrafią bezinteresownie pomagać. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom i opiekunkom: p. Katarzynie Wilińskiej-Jóźwiak, p. Paulinie Hąci oraz p. Magdalenie Przybylskiej.

G2