We Are Successful!

11.05.2015 r.

8 maja reprezentanci naszego Gimnazjum: Kasia Tomczak 3c, Zuza Skonieczna 3c, Witek Taisner 2h, Krzysztof Fons 3i oraz Andrzej Ziemnicki 3d wzięli udział w Konkursie  Języka Angielskiego dla Gimnazjów organizowanym przez Gimnazjum nr 1 we współpracy z Wydziałem Anglistyki UAM. Nasza pięcioosobowa grupa zdobyła aż 3 wspaniałe nagrody w dwóch kategoriach: Witek Taisner - I miejsce - klasy drugie oraz Zuza Skonieczna i Kasia Tomczak z taką samą ilością punktów - II miejsce - klasy trzecie. Po ukończeniu części konkursowej, uczniowie zostali ugoszczeni poczęstunkiem w kawiarence. Następnie, wszyscy zostali zaproszeni na bardzo ciekawy wykład w języku angielskim, przygotowany przez pana Macieja Durczewskiego, nauczyciela Gimnazjum nr 1 na temat historii politycznej Wielkiej Brytanii. Naszym Reprezentantom gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów w następnych językowych wyzwaniach.

Roksana Różańska-Boruń