Warsztaty plastyczne dla uczniów i rodziców.

2.04.2019 r.

Już po raz kolejny w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne. Ich celem było m.in. zapoznanie uczniów z techniką, jaką jest filcowanie oraz rozwijanie umiejętności manualnych. Na zajęcia przybyła niemała grupa uczniów wraz z rodzicami. Warsztaty rozpoczęłam od przeszkolenia wszystkich uczestników w zakresie posługiwania się specjalna igłą. Przypomniałam zasady BHP. Kolejno zaprezentowałam wcześniej wykonane prace – pisanki, by w ten sposób zainspirować dzieci, młodzież i dorosłych. Podczas warsztatów panowała rodzinna atmosfera. Pomysłów na realizację prac nie brakowało. Wśród nich znalazły się truskawka, ptak, kolorowe pisanki, zwierzątka i inne. Pod koniec spotkania wszyscy uczestnicy z satysfakcją prezentowali wykonane przez siebie prace.
W imieniu własnym i wszystkich uczestników warsztatów dziękuję Radzie Rodziców za sfinansowanie niezbędnych materiałów, bez których zajęcia warsztatowe nie doszłyby do skutku.

Dorota Mucha