Warsztat "Wspólne ozdabianie i ze sobą przebywanie”

12.12.2018 r.

Grupa spotykająca się cyklicznie z pedagogiem szkolnym zaprosiła uczestników świetlicy opiekuńczo- wychowawczej w naszej szkole i innych uczniów do wspólnego działania przy „świątecznym" stole. To jeszcze nie Wigilia i nie Święta- trzeba je przygotować. Będziemy robić ozdoby na nasze choinki metodą, która nie jest jeszcze dobrze znaną praktyką. Warsztaty ozdabiania metodą filcowania wełny były organizowane w Szkole przez pedagoga szkolnego w poprzednich latach. Teraz styropianowe kule zamienią się w kolorowe bombki według projektu samych uczestników. Wzajemne wsparcie, pomoc i uczenie się od siebie nawzajem - to wspólne ze sobą przebywanie, radość z towarzystwa innych osób, rozmowy podczas działania, śmiech i wytrwałość. Wszystkim nauczycielom , pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego na Święta i cały następny rok.

Ewa Jakubowska