WAKACYJNY POBYT TENISISTÓW W NASZEJ SZKOLE

30.08.2013 r.

Podczas wakacji w szkole nocowali tenisiści odbywający intensywne treningi. Przyjechały do nas dwie grupy: pierwsza mała - ośmioosobowa - i druga licząca trzydzieścioro ośmioro uczestników. Głównym organizatorem obozu był pan Jerzy Grycan, były trener pingpongowych reprezentacji Polski i Australii, twórca programu "Integralny tenis stołowy". Wśród sportowców były dzieci i młodzież regularnie trenujący w klubach oraz trenerzy, którzy także tutaj przechodzili szkolenie przygotowujące ich do całorocznej pracy.  Spali w klasach, które zostały wyposażone w wygodne łóżka (to opinie naszych gości) i szafki do przechowywania odzieży. Wszyscy wyjechali zadowoleni i uśmiechnięci, obiecując kolejną wizytę podczas ferii zimowych.

Więcej informacji oraz film na stronie e-lubon.pl.

Link do strony "Integralny tenis stołowy" (warto przeczytać!).

www.integralnytenisstolowy.com/

G2