UWAGA! Ruszyła kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego

11.09.2014 r.

30 września 2014 roku w naszej szkole przeprowadzimy demokratyczne wybory do władz Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015. Wybory to nie tylko dzień głosowania. To cały proces i cykl wydarzeń.  Czekamy na plakaty i ulotki kandydatów do władz SU. 23 września o godzinie 15.25 w świetlicy odbędzie się spotkanie z wyborcami. Każda klasa powinna wyznaczyć 2-3 osoby, które tego dnia będą chciały poznać programy wyborcze kandydatów i zadać im pytania. Wybory będą ważnym wydarzeniem. Udział w nich rozwija postawę obywatelską oraz poczucie odpowiedzialności za wspólne dobro. Chcemy stworzyć sprawnie działający samorząd, który będzie wsparciem w wielu sprawach organizacyjno - wychowawczych w szkole. Kampania wyborcza to także świetna zabawa. Warto się w nią zaangażować!

Nasza szkoła jest jedną ze szkół zarejestrowanych w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej. Zachęcamy do zapoznawania się z relacjami:

Aneta Jankowska-Łukomska