Doskonały Finał Powiatu Poznańskiego w Unihokeju

17.11.2018 r.

Od Mistrzostwa Lubonia rozgrywki w unihokeju rocznik 2003 – 2005 rozpoczęli nasi chłopacy. Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 5, a do rywalizacji przystąpiły jeszcze: SP1, SP2 i SP4. Po trzech meczach nasz zespół miał na koncie 9 punktów i mógł spokojnie przygotowywać się do kolejnego etapu. Wyniki:  SP5 – SP4   6:1, SP5 – SP1 4:0, SP 5 – SP3 5:0. W półfinale powiatu poznańskiego, który odbył się w Pecnej dnia 26 października, zameldowały się tylko dwa zespoły. Oba jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek miały już zapewniony awans do ścisłego finału. Nasi uczniowie ulegli gospodarzom 1:7 i z drugiego miejsca awansowali do Finału Powiatu Poznańskiego. Odbył się on 7 listopada w Szkole Podstawowej w Baranowie. Do rywalizacji przystąpili gospodarze z Baranowa, SP z Pecnej, SP z Paczkowa oraz nasi uczniowie. Turniej rozgrywany był systemem „Każdy z każdym”, dwie połowy po 8minut gry. Wszystkie mecze były niezwykle zacięte, a o ostateczniej kolejności zadecydowały małe punkty w tabeli. Wyniki poszczególnych spotkań:
SP 5 – SP Baranowo 0:5, SP5 – SP Paczkowo 2:2, SP5 – SP Pecna  2:0.
Skład naszego zespołu: Jakub Biernacki 3a, Krystian Gąska 3a, Mateusz Jakubowski 3a, Adam Malujda 3a, Igor Nowak 3a, Jan Nowak 3a, Kacper Nowinka 3d, Patryk Nowinka 3d, Mateusz Ogrodzki 3a, Przemysław Pioterek 8d, Oliwier Stróżyński 3g, Mikołaj Wójkiewicz 3a. Gratulacje!!!