UCZNIOWIE NAUCZYCIELOM

14.10.2013 r.

14 października uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji pracownicy szkoły zostali zaproszeni na piękny koncert "UCZNIOWIE NAUCZYCIELOM". Świetnymi konferansjerami byli Karina Frąckowiak i Łukasz Kalinowski. Wystąpili: Karolina Pawłowska (pianino), Weronika Guzik (skrzypce), Kamila Malinowska i Kasia Kubacka (śpiew, gitara), Zuzia Budzyńska (śpiew), Iga Skrzypczak (śpiew), Julia Kolenda (poezja), Paulina Stępniak (proza), Marta Pawlak (śpiew), Rebecca Montanaro i Tosia Wytykowska, Łukasz Kalinowski (śpiew), Klaudia Ziomek (śpiew). Dziewczynki z klasy 3g zaprezentowały krótka scenkę z życia grona pedagogicznego, a Ania Klemczak przeczytała wiersze o nauczycielach. Podczas uroczystości p. Dorota Mucha i p. dyrektor wręczyły także nagrody dla najlepszych w konkursie muzycznym. BARDZO DZIĘKUJEMY - ZARÓWNO UCZNIOM, JAK I PANIOM, KTÓRE PRZYGOTOWAŁY IMPREZĘ: Annie Wodzyńskiej-Skotarczak, Anecie Jankowskiej-Łukomskiej i Ewie Frąckowiak. Warto dodać, że uroczystość nie udałaby się, gdyby nie profesjonalna obsługa nagłośnienia - tutaj aktywni byli: Maks Soporowski, Kamil Tabaka, Kuba Dąbkowski i Adrian Mieszała.

G2