Trzecie złoto w rozgrywkach piłki siatkowej!

5.02.2018 r.

1 lutego był również bardzo szczęśliwy dla naszego trzeciego zespołu w piłkę siatkową, który tego dnia rywalizował o miano Mistrzów Lubonia roku szkolnego 2017/2018. Nasi starsi siatkarze (rocznik 2002-2004) pokonali zespół ze Szkoły Podstawowej nr 3 3:1 w setach. Po dwóch bardzo udanych dla naszych uczniów setach w  trzecim dali się na chwilę „uśpić” przeciwnikom, by w czwartym przypieczętować zwycięstwo i awans do finału powiatowego. Kolejny etap rozgrywek odbędzie się 9 marca w Mosinie. Skład naszej drużyny: Kuba Wawrzyniak 3a, Mateusz Kluczyński 3a, Eryk Sowacki 3a, Dominik Kaczmarek 3a,  Kuba Biernacki 2a, Michał Grzelczyk 3c, Kacper Klensporf 3c, Szymon Kalinowski 3g, Jan Ciesliczak 3c, Sebastian Kozłowski 3f, Jan Nowak 2a. Zespół przygotował pan Marcin Zabłocki. Gratulacje!!!

Michał Garstkiewicz