To już kolejne spotkanie zawodoznawcze

7.01.2013 r.

Tym razem 7 stycznia 2012 roku na zaproszenie Pani Łukomskiej naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Liceum Plastycznego z Poznania.

Absolwentka Gimnazjum nr 2 w Luboniu Aleksandra Woś z nauczycielką przedmiotów artystycznych w bardzo interesujący sposób opowiedziały o zasadach naboru do szkoły oraz jej ofercie. Ponadto uczniom wyświetlono specjalnie przygotowaną na tę okazję prezentację multimedialną zachęcającą do nauki w "Plastyku". Liceum Plastyczne jest publiczną, bezpłatną szkołą artystyczną. To placówka z wieloletnią tradycją, którą ukończyło wielu wybitnych polskich artystów i projektantów. Osiągnęli oni znaczące sukcesy artystyczne.

W prezencie otrzymaliśmy kalendarze ścienne na bieżący rok wykonane przez tamtejszą młodzież. Dziękujemy!

Lidia Grzelczyk, klasa IIId